חייגו עכשיו:

03-0000000

מגשר מוסמך

מיהו מגשר מוסמך?

ישנם לא מעט אנשים המבקשים לשמש כמגשרים בין אם אלו עורכי דין או אנשים מהיישוב כדוגמת יועצים או רבנים, כאשר למעשה הדרך להיות מגשר מוסמך הינה בסופו של דבר על ידי לימודים מסודרים וקבלת תעודה המסמיכה את אותו אדם להיות מגשר. משום שהליך זה של גישור הינו אומנות ניהול סכסוכים ותקשורת המתבססת על יצירת מרחב המאפשר יכולות הקשבה ומשא ומתן בין הצדדים. יתרון נוסף שיכול להיות למגשר, בנוסף לתעודת ההסמכה הנדרשת, היא היותו של המגשר שלכם גם עורך דין – חשוב להבין כי בתפקידו כמגשר הוא אינו מייצג אף אחד מהצדדים, אך יכול להשתמש בניסיוני המשפטי וביכולת ניהול המשא ומתן שרכש ובידע המשפטי שלו בכדי לסייע לכם. אם אתם עומדים בפני הליך זה של גירושין, תוכלו לקבל ייעוץ ומידע משפטי במשרדו של עורך הדין idolaw המומחים בכל דיני משפחה נותן המשרד שרותיו בדרך מקצועית יסודית ובלתי מתפשרת עבור כל קהל לקוחותיו, תוך שימת דגש רב ברגישות והקשבה. מוזמנים ליצור קשר עם עורך הדין דרך אתר הבית.

מהם תפקידיו של מגשר מוסמך?

תפקידו של מגשר מוסמך בסיכומו של יום הוא לאפשר לצדדים לנהל שיח יאפשר בתורו לצדדים להגיע לידי החלטות והסכמות הדדיות שיועלו על גבי כתב בחתימת הסכם ביניהם, כאשר משמשת דמותו של מגשר מוסמך כדמות ניטראלית המסייעת לצדדים להגיע אל עמק השווה.

מדוע חשוב לפנות לגישור אצל מגשר מוסמך?

ראשית חשוב לדעת כי רק מגשר מוסמך רשאי לקרוא לעצמו מגשר, אך כמובן שכל אדם יכול "לסייע סתם כך" לשני צדדים להגיע להסכמות, אז למה חשוב לבדוק הסמכה:

  • מגשר מוסמך עבר קורס מסודר הכולל תיאוריה, תרגול וסימולציות, בחר להתנהל בדרך הגישור ובחר להשקיע מזמנו, כספו ומרצו בכדי ללמוד את התחום לעומק בכדי להיות טוב יותר ומדויק יותר.
  • מגשר מוסמך אינו פועל רק על פי אמונתו או דעתו, הוא מתבסס על מחקרים, למידה ושיטות שנבחנו ונבדקו. המגשר המוסמך יודע איך לנהל את הליך הגישור בכדי לעזור לצדדים להגיע להסכמות בצורה טובה ויעילה ולמנוע בזבוז משאבים וזמן.
  • מגשר מוסמך ידע לעזור לצדדים להימנע מלהיכנס לפינות קשות וידע לסייע לצדדים לעבור את המהמורות הקשות שבדרך להסכמה. ניהול התקשורת וההליך בצורה מיטיבה שתעזור לצדדים להגיע לאפשרויות הטובות ביותר בשאיפה לפתרון הטוב ביותר האפשרי למצב אליו נקלעו ולסכסוך הקיים.

פנו אל בעל מקצוע מומחה

מגשר מוסמך הוא בעל מקצוע לכל דבר ועניין, אדם אשר בחר להתמקצע בתחום ניהול הסכסוכים ולפתח את כלי הגישור אצלו בכדי לסייע לאחרים להגיע לפתרון סכסוך בדרך של גישור (ולא בדרך של מלחמות למשל), הסמכת מגשרים מלווה בלימוד ידע תאורתי רב, תרגול סימולציות ובחינת מחקרים הבוחנים מה עובד ומה לא.

מגשר מוסמך
זקוקים לייעוץ משפטי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

גישור ופתרון סכסוכים

לייעוץ ראשוני, פנו אל עו"ד ומגשר עידו טירם.
המשך קריאה

ליווי הליכי גירושין

לשאלות נוספות פנו אל עו"ד ומגשר עידו טירם.
המשך קריאה

ניהול משא ומתן

מוזמנים לפנות אל עו"ד ומגשר עידו טירם.
המשך קריאה

ייעוץ זוגי

יועץ זוגי "בן זוג טוב לא מבטיח שלא יהיו בעיות, הוא מבטיח להתמודד איתן ביחד",...
המשך קריאה

גישור משפחתי וגירושין

מגשר משפחתי הוא מגשר (ראו מאמר קצר על מיהו מגשר) שהתמחה ועוסק בתחום המשפחה. גישור...
המשך קריאה

מגשר מוסמך

מיהו מגשר מוסמך? ישנם לא מעט אנשים המבקשים לשמש כמגשרים בין אם אלו עורכי דין...
המשך קריאה

זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם