חייגו עכשיו:

03-0000000

עורך דין גירושין בירושלים

עורך דין גירושין בירושלים עידו טירם

גירושין בין בני זוג (יהודים) בישראל נערכים בבית הדין הרבני, נכון שאפשר לנהל את כל ההליך סביב חלוקת הרכוש, שמורת הילדים, הסדרי הראייה והמזונות בבית המשפט ולא בבית הדין, אך עריכת הגט תערך בבית הדין הרבני. דרך נוספת שגם היא מסתיימת בעריכת טקס הגט בבית הדין הרבני היא לערוך גירושין בהסכמה, בעצם מדובר על הליך גישור, שמתנהל אצל מגשר מוסמך (ובעדיפות גם עו"ד הבקיא בדין ובכתיבת הסכמים מורכבים בתחום דיני המשפחה) בו מסכימים בני הזוג בקשר לכל הנקודות הנידונות במסגרת פירוק התא המשפחתי. בין אם בני הזוג מסכימים ובין אם מתגלים חילוקי דעות שלא מצליחים לגשר עליהם, ישנה חשיבות לפנות אל עורך דין גירושין בירושלים שהינו גם מגשר בכדי לנסות ולפתור את חילוקי הדעות ולחסוך עלויות רבות או אף לקבל המלצה לאיזו ערכאה משפטית מומלץ לבני הזוג לפנות בכדי לקבל תוצאה משפטית הטובה ביותר עבורם. תוכלו לפנות אל משרדו של עורך הדין idolaw המתמחה בכל דיני גירושין ומשפחה, והינו בעל ניסיון עשיר וראייה מרחבית משפטית מעמיקה.

כיצד עוזר עורך דין גירושים בירושלים להתגרש נכון?

למרות שהחלטתם להתגרש, אין זו החלטה פשוטה כלל ועיקר ומעורבים בה רגשות רבים המשפיעים על אופן ניהול הגירושין, ובמיוחד כאשר מעורבים בתהליך זה ילדים. משום כך חשוב מאד ומומלץ לבני זוג אשר מבקשים להתגרש, לפנות אל עורך דין גירושין בירושלים שיוכל לעזור להם להתמודד משפטית ורגשית. בכדי לבחור עורך דין גירושין בירושלים שיכול לעזור לכם להתגרש בצורה הנכונה, אתם צריכים למצוא עורך דין שיהיה נגיש עבורכם בכל זמן, יהיה נוכח עבור הלקוחות שלו בכל עת בה צריך קבל החלטות, לעיתים החלטות לא פשוטות, ולמצוא פתרונות יעילים ואלטרנטיביים לבעיות שעולות.

כיצד להתגרש נכון?

לכאורה נשמע כי משפט זה של כיצד להתגרש נכון, כפרדוקס. איך ניתן להתגרש נכון, כאשר מדובר על תהליך מלא אמוציות של כאב וכעס מצטברים לאורך תקופת חיים ארוכה לא פעם. אך יחד עם זאת נכון להיום, בהחלט ישנן דרכים נעימות יותר המביאות את בני הזוג להתגרש גם בצורה הרבה יותר נעימה, והרבה פחות דרמטית. איך? הינה לפניכם:

  • גירושין בהסכמה, הינו הליך המאפשר לבני הזוג לסיים את תיק הגירושין שלהם בדרך נעימה וקצרה. כאשר בני הזוג למעשה מתנהלים מול עורך דין גירושים בירושלים, אשר עורך עם בני הזוג הסכם גירושים בו מגיעים בני הזוג להסכמה באשר לפרטי הגירושין שלהם
  • דרך נוספת להתגרש בדרך נעימה ומקובלת יותר היא כאשר מגיעים להבנות ותובנות מתוך מפגשים עם מגשר המאפשר לבני הזוג להביע את אשר על ליבם בצורה המכבדת את הצד שכנגד
  • שילוב של צמצום החלוקות ככל הניתן והגעה להסכמות רחבות ככל הניתן לפני תחילת הליך משפטי

פנו אל עו"ד גירושין בירושלים עוד היום

גם אם זוג מבקש להתגרש אין זה אומר כי מהלך זה יהיה מלווה ורווי בדרמות, משום שכיום ישנם דרכים נוספות, אלטרנטיביות בהם יכול זוג להתגרש גם בדרכי שלום, כי שכתבנו על כך במאמר זה. תוכלו להתגרש בדרכי שלום בעזרתו של עורך דין גירושין בירושלים, שיערוך עבורכם חוזה-הסכם בו מסכימים בני הזוג לכל האומר בחוזה הגירושין, וזאת מבלי להיפגש בערכאות משפטיות ותוך חיסכון רב במשאבים, בזמן ובעלויות רגשיות.

עורך דין גירושין בירושלים עידו טירם

עורך דין גירושין ירושלים

אם החלטתם כי אין מנוס לכאורה, ואתם מבקשים לפרק את החבילה הזוגית שלכם, ובמילים אחרות להתגרש, אתם צריכים לעשות זאת בדרך הנכונה, ולהיעזר בשרותיו של עורך דין גירושין בירושלים שיוכל לעזור לכם לעשות זאת בדרך הנכונה. ישנם כיום מספר דרכים אלטרנטיביות בהן ניתן להתגרש גם בדרכי נועם ובלי להתגושש בבתי המשפט ובכך לחסוך לא רק כסף וזמן רבים אלא גם לשמור על מרחב תקשורתי ורגשי המאפשר הורות משותפת ויציאה לחיים חדשים בצורה טובה יותר. משום כך מומלץ להיעזר בשרותיו של עורך דין idolaw. משרדו של עורך הדין, מתמחה בתחום דיני משפחה, והינו בעל ניסיון מקצועי רב, תוכלו למצוא במשרד עורכי הדין מקצועיות רבה ואוזן קשבת. כנסו לאתר הבית והזמינו פגישת יעוץ עם עורך הדין.

עורך דין גירושין בירושלים – מה זה אומר?

לעיתים תוך כדי מריבה בין בני זוג נזרקות לחלל האוויר מילים ומשפטים שאשר אין מאחוריהם כוונה אמיתית, בעיקר כאשר נזרקת מילה זו לחלל האוויר בעת מריבה. אך לא תמיד יודעים כיצד להחזיר את גלגל המילים אחורנית, בעיקר כאשר מתנהלים וקיימת תקשורת סביב ניהול הבית או הילדים תוך כדי תהליך פרדה בין בני זוג. פעמים רבות נוצרת החמרה תוך כדי תהליך והחמרה זו מקבלת משנה תוקף ומעמיקה במידה ונכנסים לתהליך גירושין נקמני או מלחמתי בבית המשפט. אך, אפשר גם אחרת וישנן השלכות משפטיות וכספיות משמעותיות לאופן ניהול הליך הגירושין עד הגעה למתן הגט ולהסכם או להסדר כפוי (שניתן על ידי בית משפט או בית דין).

ההשלכות המעשיות של גירושין

לצעוק תוך כדי למריבה כי מעוניינים להתגרש, זו נקודה אחת, אך לקיים הליך זה בפועל, זו נקודה אחרת לגמרי. ישנן מספר השלכות אשר בסופו של יום נוגעות לכל המעורבים בתהליך הגירושים בין ישירות ובין בעקיפין בעת מבקש זוג להתגרש. מהן אותן השלכות? הינה כמה מהן :

  • קודם כל הנקודה הבולטת והחשובה מכל כאשר זוג מבקש להתגרש היא למעשה מביאה לסיום קשר הנישואין של בני הזוג. מכאן ההשלכות לבי חובות וזכויות המגיעות כתוצאה מהליך זה של גירושין, משתנה בכל הליך של גירושין ויש לבחון את איזון הזכויות והחובות בכל מקרה לגופו במקצועיות ורגישות רבים
  • נקודה נוספת אליה יש לשים לב כאשר זוג מבקש להתגרש היא כאשר מעורבים בתוך תהליך זה לא רק בני הזוג, אלא גם ילדיהם של בני הזוג, שמעתה יצטרכו לדעת כיצד להסתגל למצבם החדש ולצערנו במקרים רבים הם אף ישאו בהשלכות של מצבם הרגשי והתקשורתי של הוריהם
  • כאשר זוג מתגרש ישנן השלכות למציאות החדשה אליה צריך להתרגל כמו לדוגמה חלוקת רכוש, הסדרת זמני שהות עם הילדים, תשלום מזונות ועוד על זה הדרך

סיכום דבר

חשוב לדעת כי כאשר זוג מבקש להתגרש, אין זה עניין של מה בכך, אלא הליך אשר מתוכו יווצרו השלכות רבות ולא פשוטות הנוגעות לא רק אל בני הזוג אלא גם לבני משפחה נוספים, כאשר עיקר ההשפעה אליו יש לשים את הדעת היא התמודדות הילדים במצבם החדש. עורך דין גירושין בירושלים מקצועי ומתמחה בתחום זה ובעל ניסיון עשיר ידע להעניק לכם יעוץ מקצועי משפטי יעיל ונכון.

עורך דין גירושין ירושלים

עורך דין גירושין בירושלים
זקוקים לייעוץ משפטי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

גישור ופתרון סכסוכים

לייעוץ ראשוני, פנו אל עו"ד ומגשר עידו טירם.
המשך קריאה

ליווי הליכי גירושין

לשאלות נוספות פנו אל עו"ד ומגשר עידו טירם.
המשך קריאה

ניהול משא ומתן

מוזמנים לפנות אל עו"ד ומגשר עידו טירם.
המשך קריאה

ייעוץ זוגי

יועץ זוגי "בן זוג טוב לא מבטיח שלא יהיו בעיות, הוא מבטיח להתמודד איתן ביחד",...
המשך קריאה

גישור משפחתי וגירושין

מגשר משפחתי הוא מגשר (ראו מאמר קצר על מיהו מגשר) שהתמחה ועוסק בתחום המשפחה. גישור...
המשך קריאה

מגשר מוסמך

מיהו מגשר מוסמך? ישנם לא מעט אנשים המבקשים לשמש כמגשרים בין אם אלו עורכי דין...
המשך קריאה

זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם